Oferta pracy

Pilnie poszukiwany pozycjoner (White SEO)

    Opis stanowiska:
  • Twoim zadaniem będzie pozycjonowanie zgodne z polityką Google stron internetowych w Google.
    Miejsce pracy:
  • Wrocław
    Wymagania:
  • min. rok doświadczenia w pozycjonowaniu Google
  • znajomość popularnych CMS’ów: Joomla, WordPress, Drupal,
  • praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji kodu stron pod wyszukiwarki,
  • umiejętność prowadzenia audytów i wyceny,
  • umiejętność raportowania wyników
  • dobre zdolności komunikacyjne
    Mile widziane:
  • znajomość Google AdWords, Google Analytics
  • dobra znajomość angielskiego,
  • HTML/CSS/PHP,
  • umiejętności copywriterskie,
  • znajomość Google Maps, Google Plus
    Zapewniamy:
  • Umowę o prace,
  • Pełny etat,
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Media Force z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”
Wypełnij Formularz